🚴♂️🙏 Dzisiejszy wyjazd rowerowy z naszej parafii był pełen radości, modlitwy i wspólnoty! 😊
Na trasę pobłogosławił nas ks. Kamil, powierzając naszą drogę Bożej opiece. Dojechaliśmy do parafii Ducha Świętego w Zambrowie, gdzie serdecznie przyjął nas ks. Wojciech. Opowiedział nam o historii parafii oraz oprowadził po kościele. ⛪
Po krótkiej wspólnej modlitwie 🙏 i wspólnym posiłku 🍽️ wyruszyliśmy w drogę powrotną do Ostrowi. Po drodze trochę zmoczył nas deszcz 🌧️, ale nie odebrał nam dobrych humorów. 😄
Szczęśliwi i pełni wdzięczności, bezpiecznie dotarliśmy do swoich domów. 🚴♀️❤️
Dziękujemy ks. Wojciechowi za gościnność, a wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery. Bogu niech będą dzięki za ten piękny dzień! ✝️