OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.06.2026r.
XI Niedziela Zwykła
- Jutro w poniedziałek 15.06. od godz. 17.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu wraz ze Wspólnotą Intronizacyjną.
- We wtorek 16.06. po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie Czerwcowym odbędzie się w Sali Centrum ostatnie przed wakacjami spotkanie Kręgu Biblijnego.
- W czwartek 18.06. o godz. 18.00 w Starej Elektrowni odbędzie się Spotkanie z Misjonarzem Ks. Jarosławem Traczykiem – KAZECHSTAN Historia, Tradycje i Kościół – w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy.
- Z racji odprawiania codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00 Nabożeństwa Czerwcowego do końca miesiąca Nowenna do Ojca Pio w poniedziałki, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy i Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątki będą odprawiane o godz. 17.45
- W przyszłą niedzielę 21.06. po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do Puszek dla Agatki Sobolewskiej, pochodzącej z Komorowa. Dziewczynka niedawno przeszła bardzo poważną operację kardiologiczną, a już musi poddać się poważnej operacji ortopedycznej zaplanowanej na 10.07. Do uzbierania zostało jeszcze ponad 10 tyś. zł. Pomóżmy i włączmy się w to dzieło pomocy choremu dziecku.
- W niedzielę 21.06. podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 będziemy dziękować Panu Bogu za łaski i błogosławieństwo na zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszany na wspólną modlitwę dzieci, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów.
- Składamy serdeczne Bóg zapłać za udział w Nabożeństwie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy za uczestnictwo w Procesji Eucharystycznej: dzieciom, rodzicom, p. Katechetkom, członkom procesji, Strażakom z Sielca, Chórowi parafialnemu, p. Organiście i ministrantom.
- Kochani, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za pomoc w przeprowadzeniu organizowanego przez naszą Parafię IV Festynu Rodzinnego, który odbył się w ostatni czwartek. Składam podziękowanie Męskiej Grupie Nazaret za obsługę i ciężką pracę przy grillu, za ufundowaną kiełbasę i pieczywo, za pomoc w rozstawieniu namiotów i w sprzątaniu po zakończeniu festynu. Wspólnotom: Intronizacyjnej, Chrystusa Dobrego Pasterza, Odnowie w Duchu Świętym, Kościołowi Domowemu, Kołom Różańcowym, Projektowi Kobieta za pyszne ciasta i obsługę stoisk. Bóg zapłać za piękną pomoc Kołu Gospodyń Wiejskich ze Starej Grabownicy i z Kuskowizny za przygotowanie pyszności, Marcinowi i Damianowi za stoisko z watą cukrową i popcornem, Hurtowni p. Agaty Kukwa za wodę i napoje, Handlowi Obwoźnemu Adama Terlikowskiego za ofiarowanie kiełbasy i pysznej kaszanki, paniom i harcerzom za prowadzenie Loterii Fantowej. Młodzieży za pomoc w prowadzeniu zabaw, konkursów i za malowanie twarzy, p. Łukaszowi Kotwicy za konferansjerkę. P. Dębińskiemu za użyczenie samochodu ciężarowego który posłużył za scenę, Bóg zapłać właścicielowi samochodów zabytkowych za ich użyczenie. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarowanie zabawek, gier i nagród do naszej Loterii, za pomoc finansową w postaci Ofiar indywidualnych w wysokości 2x500zł, 3x200zł, Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej za ofiarę w wysokości 1 tysiąca złotych, za ofiary złożone na tacę w dniu 24.05. w wysokości 9130zł. Podczas Festynu dochód z Loterii w wysokości 2 925zł i dochód ze zbiórek przy stoiskach w wysokości 4 205zł 44gr. został przeznaczony w całości na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Julci Kłos z Kacpur. Zebraliśmy więc podczas Festynu na pomoc Juli 7130zł i 44gr. Po rozliczeniu wszystkich wydatków i dochodów Parafia dołożyła 3470zł. i anonimowa ofiara 400zł dało nam kwotę 11 tys. zł na pomoc dla Julci. Bogu niech będą dzięki. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego Festynu Rodzinnego, za dobre i otwarte serca wszystkim ofiarodawcom, za wszelką pomoc podczas Festynu i za pomoc Julci.
- Dziś po Mszach Świętych zapraszamy na lody i cukierki, które będą rozdawane przed kościołem, jako wyraz naszej duszpasterskiej wdzięczności za dobro, który potraficie dzielić się z innymi. Bóg zapłać i zachęcamy do poczęstowania się, prosimy o wrzucamy papierków po lodach do kosza przed kościołem.
- Intencje Mszy Świętych odprawianych w tym tygodniu i Ogłoszenia są umieszczone w Gablotach przy wejściu do Kościoła i na Stronie Internetowej naszej Parafii.
