Ogłoszenia duszpasterskie -25.VI.2017 r.

 • O G Ł O S Z E N I A     D U S Z P A S T E R S K I E
 • (DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA)
 • 1.Składamy serdeczne podziękowanie za złożoną ofiarę na kościół w wysokości 380 zł. mieszkańcom ul. Traugutta. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 21 sierpnia o godz. 18.00.

 • 2.Przez państwa Barbarę i Waldemara, Natalię i Rafała, Annę i Michała zostały ufundowane dwie kropielnice i umieszczone przy bocznych drzwiach wejściowych do kościoła. Dziękujemy za tę piękną fundację. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 8 września o godz. 9.00.

 • 3.U progu czasu wakacyjnego pragniemy przypomnieć, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik, czy też Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.Bez tego drogowskazu łatwo się zagubić, a szatan nie odpoczywa – w wakacje żniwuje.

 • 4.Pragniemy przypomnieć, że podobnie jak i w latach ubiegłych, w niedziele i święta miesiąca lipca sierpnia, a więc już od najbliższej niedzieli tj. 2 lipca nie będzie Mszy św. o godz. 15.00.

 • 5.W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca lipca. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godz. 6.30 i 18.00. Spowiadać będziemy w czasie Mszy św.

 • 6.W dniach 8 i 9 lipca u stóp Pani Jasnogórskiej w Częstochowie będzie miało miejsce coroczne ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Z tej okazji Koło Przyjaciół Radia Maryja działające przy naszej parafii organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy.Zapisy przyjmuje p. Teresa Zecer. Można zgłaszać się również telefonicznie, numer telefonu: 720.278.794.

 • 7.Pragniemy podać do wiadomości, że poradnia rodzinna w miesiącu sierpniu nie będzie czynna.

 • 8.Tradycyjnie już w dniu 2 sierpnia będziemy gościli w naszej parafii pielgrzymów trzydziestej trzeciej Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi będą przechodzili tą samą trasą co i w roku ubiegłym i również podobnie jak i w roku ubiegłym zatrzymają się na krótki odpoczynek w lesie przed Nową Grabownicą. W związku z tym już teraz zwracamy się z serdeczną prośbą do mieszkańców Nowej Grabownicy o gościnne przyjęcie pielgrzymów jak to bywało w latach ubiegłych. O pomoc w ugoszczeniu pielgrzymów prosimy również wszystkich naszych parafian i wszystkich ludzi dobrej woli. Pragnących pomóc w przyjęciu pielgrzymów prosimy kontakt z księżmi, lub sołtysem Nowej Grabownicy. Pielgrzymi na miejsce odpoczynku przybędą ok. godz. 12.30. Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogą w gościnnym przyjęciu pielgrzymów już teraz składamy serdeczne podziękowanie.

 • 9.Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian i wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w nabożeństwie Apelu Jasnogórskiego, które w naszej parafii będzie odprawiane codziennie w dniach od 1 do 15 sierpnia o godz. 21.00.

Polecam KYLOS hosting