Ogłoszenia duszpasterskie -20.VIII.2017 r.

 • O G Ł O S Z E N I A     D U S Z P A S T E R S K I E
 • (DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA)
 • 1.W najbliższą sobotę wypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w tym dniu jak w dzień powszedni tj. o godz. 6.30 i 18.00.

 • 2.Już wkrótce, bo 4 września rozpoczyna się nowy rok szkolny. W związku z tym serdecznie zachęcamy zarówno młodzież uczęszczającą do szkół średnich i gimnazjum, jak też dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, aby przygotowując się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego postanowili rozpocząć go z Bogiem i przystąpili do spowiedzi i Komunii św. Do spowiedzi i Komunii św. zachęcamy również nauczycieli i rodziców.

 • 3.Pragniemy przypomnieć naszym parafianom, że od niedzieli 3 września wracamy do odprawiania Mszy św. niedzielnej o godz. 15.00.

 • 4.W niedzielę 3 września o godz. 18.00 będzie odprawiona w naszym kościele Msza św. w intencji Ojczyzny. Na tę Mszę św. serdecznie zapraszamy.

 • 5.W poniedziałek 4 września Mszą św. o godz. 8.00 rozpoczniemy nowy rok szkolny. Na tę Mszę św. serdecznie zapraszamy zarówno uczniów, jak też nauczycieli i rodziców.

 • 6.Dzieci z klas pierwszych szkoły podstawowej, a więc dzieci rozpoczynające naukę w szkole serdecznie zapraszamy w niedzielę 10 września na Mszę św. o godz. 12.00. Dzieci niech przyjdą z tornistrami i książkami, które zostaną poświęcone.

 • 7.W święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny dnia 8 września, tradycyjnie już uda się z Ostrowi do Wąsewa piesza pielgrzymka. Nasza parafialna pielgrzymka rozpocznie się Mszą św., która będzie odprawiana w naszym kościele o godz. 5.30. Następne Msze św. w naszej parafii w Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny będą odprawiane o godz. 6.30; 9.00 i 18.00.

 • 8.Diecezjalne dziękczynienie za plony odbędzie się w dniu 10 września 2017 r. o godz. 12.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie. Zwyczajem lat ubiegłych na uroczystości te pojedzie delegacja również i z naszej parafii. Na wyjazd na uroczystości dożynkowe zapraszamy wszystkich naszych parafian, a szczególnie mieszkańców wiosek. W ubiegłym roku wieniec dożynkowy przygotowali mieszkańcy Kuskowizny za co im serdecznie dziękujemy. W tym roku zwracamy się z serdeczną prośbą do mieszkańców Sielca o przygotowanie wieńca dożynkowego.

 • 9.Pan Starosta Ostrowski Zbigniew Kamiński, zwrócił się do nas z prośbą, by podać do wiadomości, iż w dniu 27 sierpnia 2017 r. w Zuzeli będą miały miejsce X Dożynki Powiatowe. Rozpoczną się one o godz. 12.00 Mszą św. w kościele parafialnym. Na uroczystości dożynkowe serdecznie zaprasza Pan Starosta.

  10.Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na kościół.
  -Rodzinie p. Romaników za ofiarę w wysokości 150 zł.
  -Członkiniom Koła Różańcowego św. Teresy od dzieciątka Jezus za ofiarę 400 zł. Msza św. w ich intencji będzie odprawiona 15 grudnia o godz. 10.30.
  -Członkiniom Koła Różańcowego św. Teresy od dzieciątka Jezus za ofiarę 200 zł. Msza św. w ich intencji będzie odprawiona 17 grudnia o godz. 12.00.

  odz. 12.00 Mszą św. w kościele parafialnym. Na uroczystości dożynkowe serdecznie zaprasza Pan Starosta.

Polecam KYLOS hosting