Ogłoszenia duszpasterskie

  

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16.09.2018r.
24 Niedziela Zwykła

1. Składam serdeczne podziękowanie mieszkańcom Kuskowizny, którzy w ubiegłą niedzielę reprezentowali naszą parafię na Dożynkach Diecezjalnych.

2. Młodzież, która pragnie w tym roku szkolnym przyjąć Sakrament Bierzmowania w naszej parafii, proszę o zgłaszanie się do ks. Jan w celu zapisania się na listę przygotowujących się do Bierzmowania.

3. Dziś po Mszy Św. o godz.12.00 spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią Św.

4. We wtorek 18.09. przypada święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Świętą o godz.18.00, podczas której modlić się będziemy w ich intencji.

5. W przyszłą niedzielę 23.09. przeżywać będziemy w naszej Diecezji tzw. niedzielę seminaryjną, modlić się będziemy o nowe powołania, a także w intencjach kleryków i profesorów naszego Seminarium. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium.

6. Parafia Wniebowzięcia NMP zaprasza na WIECZÓR UWIELBIENIA, który odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 19.00 pod hasłem: Najważniejsza jest Miłość. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W środę 19.09. o godz.18.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Trębickiego 10 odbędzie się widowisko historyczne pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pt. „Rotmistrz Pilecki Ofiarowanie” w wykonaniu Ostrowskiej Grupy Teatralnej. Więcej informacji na plakatach w gablotach w przedsionku Kościoła.

8. W przyszłą niedzielę 23.09. o godz. 10.00 w kościele Wniebowzięcia NMP odbędzie się koncert Łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego –zapraszamy

9. W I sobotę października, 6.10. w Osuchowej odbędzie się Zjazd Kółek Różańcowych. Ks. Jan organizuje wyjazd autokarowy na to modlitewne spotkanie. Chętni na wyjazd mogą się zgłaszanie do ks. Jana po wszelkie informacje i w celu zapisania się.

10. Ostrowskie Stowarzyszenie Ludzie z Pasją organizuje z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przedstawienie pt. „Ramię w ramię ku niepodległej” , które będzie wystawiane w 9 miejscowościach woj. Mazowieckiego (Ostrów, Myszyniec, Małkinia, Różan Pułtusk, Wąsewo, Maków), w którym biorą udział dzieci i młodzież z Ostrowi Mazowieckiej i mimo dofinansowania tego przedstawienia ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA brakuje im tzw. środków własnych. Dziś możemy pomóc tym młodym ludziom swoimi ofiarami składanymi do puszek przed kościołem.

 

Źródła wiary

Media katolickie

 

...