Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11.11.2018r.

Dziś przeżywamy uroczystości państwowe 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. O godz.12.00 w łączności z całym narodem odśpiewamy na początku Mszy Świętej Hymn Państwowy – Jeszcze Polska nie zginęła. Zapraszamy też o godz.17.30 na modlitwę Różańcową przed Najświętszym Sakramentem w intencji naszej Ojczyzny a po Różańcu o godz.18.00 na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny.

W dzisiejszą niedzielę 11 listopada w 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszam na Musical „ Ramię w ramię ku Niepodległej”, który zostanie wystawiony o godz.19.30 w hali MOSIR przy ul. Trębickiego. Wstęp wolny.

Nasz Pan Organista zgodni z tradycją rozpoczął roznoszenie opłatków po naszych rodzinach, domach. Przyjmijmy Go życzliwie i serdecznie, a ofiary które złożycie Kochani za opłatki niech będą wyrazem naszej wdzięczności za jego pracę i posługę organisty w naszej wspólnocie parafialnej. Opłatki będzie p. Jerzy roznosił osobiście, bez pomocy innych osób, dlatego uważajmy na oszustów.

W Zakrystii lub w Kancelarii można zamawiać wypominki roczne za naszych bliskich zmarłych, które są odmawiane w naszej parafii w każdą niedzielę przed mszami o godz. 9.00 i 10.30.

Marcinowi z okazji imienin składam najserdeczniejsze życzenia Bożego bł. i wszelkich łask w pracy duszpasterskiej i w życiu osobistym.

Źródła wiary

Media katolickie

 

...