Ogłoszenia duszpasterskie -24.VI.2018 r.

1. U progu czasu wakacyjnego pragniemy przypomnieć, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik, czy też Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Bez tego drogowskazu łatwo się zagubić, a szatan nie odpoczywa - w wakacje żniwuje.

2. ragniemy przypomnieć, że podobnie jak i w latach ubiegłych, w niedziele i święta miesiąca lipca i sierpnia, a więc już od niedzieli 1 lipca nie będzie      Mszy św. o godz. 15.00.

3. Siostry Benedyktynki w Łomży serdecznie zapraszają na rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt pod hasłem „Mieć odwagę żyć dla miłości” mające na celu służyć pomocą w rozeznaniu drogi życiowego powołania. Rekolekcje będą miały miejsce w klasztorze Sióstr Benedyktynek w Łomży,       ul. Dworna 32, w dniach od 3 do 5 lipca i rozpoczną się o godz. 10.00. Przewodniczył im będzie kapelan Sióstr, ks. Sławomir Bartnicki. Więcej informacji na stronie internetowej Sióstr Benedyktynek: WWW.benedyktynki.4lomza.pl. drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.telefonicznie: 86 216 49 63 i osobiście na furcie.

4. W dniach 7 i 8 lipca u stóp Pani Jasnogórskiej w Częstochowie będzie miało miejsce coroczne ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Z tej okazji Koło Przyjaciół Radia Maryja działające przy naszej parafii organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Do udziału w tej pielgrzymce zapraszamy i zachęcamy wszystkich sympatyków tej rozgłośni radiowej. Zapisy przyjmuje p. Teresa Zecer. Można zgłaszać się również telefonicznie, nr. telefonu 720.278.794.

Źródła wiary

Media katolickie

 

...