Intencje Mszy św.21. -28 V. 2017 r .

NIEDZIELA –21. V.
7.00. +Sabina Nowicka, Marianna i Kazimierz Polkowscy.
7.00. +Jacek Kobus (greg.)

9.00. W int. członkiń K.Ż.R. im. Matki Bożej Fatimskiej z Nowej Grabownicy.
9.00. +Tadeusz Męziński (1 rocz.)

10.30. Chrzty

12.00. Pierwsza Komunia (klasy C, D.)

15.00. +Henryk, Kazimiera i Edward Rytelewscy.

18.00. +Stanisław Wiszniewski

PONIEDZIAŁEK – 22.V.
6.30. +Jacek Kobus (greg.)
6.30. +Teresa Andryszczyk

18.00. +Piotr i Zofia Wołyniec.
18.00. +Rogaczyk Irena, Ryszard, Henryk

WTOREK – 23.V.
6.30. +Kazimierz Grodecki
6.30. +Teresa Andryszczyk (30 dz.)

18.00. +Jacek Kobus (greg.)
18.00. +Czesław, Jan i Tadeusz Fabijańscy.

ŚRODA – 24.V.
6.30. +Jacek Kobus (greg.)
6.30. +Barbara – Stefania Ratyńska (30 dz.)

18.00. +Joanna, Czesław i Kazimierz Podbielscy
18.00. +Henryka Grądzka (7 rocz.), Antoni Grądzki.

CZWARTEK – 25.V.
6.30. +Jacek Kobus (greg.)
6.30. +Marianna Zaniewska

18.00. +Janina Modzelan, c.r. Modzelanów i Kaczorowskich.
18.00. +Zdzisław, Maria i Tadeusz Mirkowicz.

PIĄTEK – 26.V.
6.30. +Jacek Kobus (greg.)
6.30. +Jadwiga Charchut
6.30. +Marek Minota (1 rocz.)

18.00. +Albert Predel, Krystyna Frączyk, Jadwiga i Czesław Bąkowscy.
18.00. +Jan Kozik.

SOBOTA – 27.V.
6.30. +Jacek Kobus (greg.)
6.30. +Zygmunt Brzostek (1 rocz.)
6.30. +Gutowska Genowefa (greg. – początek)

14.00. Poświęcenie pól w Sielcu.

18.00. +Elżbieta Chrostowska (15 rocz.)

NIEDZIELA – 28. V.
7.00. +Jacek Kobus (greg.)
7.00. +Witold, Małgorzata, Jolanta Paluch, c.r. Paluchów.

9.00. W intencjach mieszkańców Kuskowizny - od uczestników Drogi Krzyżowej.
9.00. +Janina i Ludwik Siulkowscy

10.30. Chrzty

12.00. Pierwsza Komunia – klasy A i B

15.00. O Boże błog i zdrowie dla Agnieszki w 50 rocz. urodzin.
O Boże błog. dla Agnieszki i Ryszarda w 30 rocz. ślubu.
15.00. +Gutowska Genowefa (greg.)

18.00. +Lucyna Bednarczyk(4 rocz.) i Bolesław Bednarczyk.
18.00. +Irena i Wiktor Stec (15 rocz.). Dusze w czyśćcu cierpiące.

 

                        

                   

Polecam KYLOS hosting