Intencje Mszy św. 24. - 30. VI.2018

NIEDZIELA -24.VI.

7.00. +Krystyna Malanka – od dzieci i męża                                        

7.00. +Helena Grodzka (3 rocz.), Tadeusz Grodzki(4 rocz.), Jan Grodzki (18 rocz.), Marianna Ławrosiewicz.                                                                       

                                                                                                         

9.00. +Teresa i Eugeniusz Kolosek                                                   

9.00. +Helena, Jan i Piotr Grabowscy.                                              

                                                                                                         

10.30. Chrzty                                                                                   

                                                                                                         

12.00. +Ryszard Kukwa, c.r. Kukwów i Brzostków                         

12.00. +Piotr, Antonina i Anna Lipka, c.r. Lipków.                          

                                                                                                         

15.00. +Jan Paszczyk, Tadeusz Kotowski                                         

15.00. +Jan Trzaska.                                                                         

                                                                                                         

18.00. +Tadeusz i Genowefa Kwiatkowscy i ich rodzice.                 

18.00. +Wanda Polak (2 rocz.), Władysław Polak, c.r. Polaków i Doncerów.

 

PONIEDZIAŁEK-25.VI                                          

6.30. +Jan Kolator                                                                           

6.30. +Stanisław Borawski, Józef i Maria Stażak.                             

                                                                                                         

18.00. +Jan Marciniak                                                                      

18.00. +Jan, c.r. Sadzyńskich.                                                           

18.00. +Genowefa Gumkowska – od pracowników przedszkola nr.3      

                                                                                                                               

WTOREK.26.VI.                     

6.30. +Zofia Filiks – od sąsiadów.                                                       

6.30. +Sławomir Wilczyński                                                             

6.30. +Stanisław Jaworski – od dzieci                                                

                                                                                                         

18.00 +Mirosława Sapiecha – od Teresy Głębockiej; +Janina i Leon Pisowaccy.

                   

ŚRODA-27.VI                                                                           

6.30. O Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Krystyny …………………..                                                                             

6.30. +Krystyna Jagiełło - Brzostek                                                   

6.30. +Stefania Łada – 7 dz.                                                               

                                                                                                         

18.00. +Alicja i Edward Małachowscy                                              

18.00. +Jan, Franciszek i Franciszka Łęg.                                         

                                                                                                         

CZWARTEK-28.VI                                                          

6.30. +Zofia Filiks – od rodz. Kaliściaków i Dębków                              

6.30. +Zofia i Wacław Bałazy                                                           

                                                                                                         

18.00. +Zbigniew Kanownik                                                            

18.00. +Helena i Bolesław Pociennik                                                

                                                                                                         

PIĄTEK – 29.VI.                    

6.30. +Krystyna Malanka                                                                  

6.30. +Antonina                                                                                

6.30. +Zdzisław Romańczyk (7 dz.)                                                   

                                                                                                         

18.00. +Tadeusz Bednarczyk, c.r. Bednarczyków i ……….             

18.00. +Stanisław Poślad, Antonina i Hieronim.                               

                                                                                                         

SOBOTA-3O.VI                                                                     

6.30. O Boże błogo dla Karola i Anety Kassim z racji urodzin i imienin       

                                                                                                         

15.00. Ślub: Sylwia Puścian – Paweł Guzik                                      

                                                                                                         

16.30. Ślub: Marta Sadowska – Dominik Kruszewski                      

                                                                                                         

18.00. Ślub: Milena Majewska – Dariusz Kwiatkowski                    

                                                                                                         

19.00. Ślub: Osmólska (Wilińska) Anna – Hubert Dawid.                

                   

18.00. +Wanda Polak (2 rocz.), Władysław Polak, c.r. Polaków i Doncerów.    

Źródła wiary

Media katolickie

 

...