Intencje Mszy św. 17. - 24. VI.2018

NIEDZIELA –17. VI.                                                 

7.00. +Adela Kubat, c.r. Heronimków.                                                  

7.00. +Krystyna i Jerzy Małeccy, Zofia i Ryszard Gąsior.                     

                                                                                                               

9.00. +Stefan Pawlak                                                                             

9.00. +Zofia i Stanisław Gałązka                                                           

                                                                                                               

10.30. Chrzty                                                                                        

                                                                                                               

12.00. +Janina i Stanisław Joachimczyk                                                

12.00. +Józef, Piotr, Marcjanna, Genowefa, Jan, Magdalena c.r. Pietrzyków. 

                                                                                                               

15.00. +Anna, Tadeusz, Antoni Szyszkowscy, Weronika i Jan Kędzior

15.00. +Michalik Stefania i Piotr, Piórkowski Władysław.                    

                                                                                                               

18.00. +Eugeniusz Tałan – od pracowników firmy Multimedia.                       

18.00. +Jan Sikora – od grupy rowerowej z Łomży i Ostrowi Maz.                    

                                                                                                               

PONIEDZIAŁEK – 18. VI.                                         

6.30. +Krystyna Malanka – od rodz. Brzózków.                                          

6.30. +Halina Nowacka – od p. Andruszkiewicz.                                          

6.30. +Bolesław Rembowski – od emerytowanych współpracowników z Wyszkowa.      

                                                                                                               

18.00. O Boże błog dla p. Teresy Rembowskiej z okazji 80 urodzin      

18.00. +Stanisław Zalewski, Zdzisław Soluch.                                      

                                                                                                               

WTOREK – 19. VI.                                                   

6.30. +Stanisław Zalewski                                                                     

6.30. +Wojciech Ciesielski – od Krystyny i Aliny.                                        

                                                                                                               

18.00. +Irena Jasińska.                                                                          

18.00. +Mieczysław Brzozowski                                                            

18.00. +Tadeusz Siwek (18 rocz.), Aleksandra(k) i Wacław Ziemakowie.     

              

ŚRODA – 20. VI.                                                                           

6.30. Dziękczynna za łaskę otrzymanej pracy i środków do życia i o powrót do zdrowia dla Cezarego

6.30. +Stanisław, Rozalia, Stefania, Genowefa.                                     

6.30. +Krystyna Jagiełło – Brzostek (30 dz.)                                           

                                                                                                               

18.00. +Aleksandra, Barbara, Franciszka, Antoni,  c.r. Skarżyńskich.  

18.00. +Krystyna Chrostowska (18 rocz.)                                                

                                                                                                               

CZWARTEK – 21. VI.                                               

6.30. +Eugeniusz, Roman, Edward, Ryszard.                                        

6.30. +Grabowski Bogusław (8 rocz.)                                                      

                                                                                                               

18.00. +Wacław Miłaszewski – od sąsiadów z ul. Miodowej                         

18.00. +Irena Jagiełło (10 rocz.)  

                                                              

PIĄTEK – 22.VI.                                                      

6.30. +Zbigniew Żach.                                                                            

6.30. +Zofia Filiks – od chrześniaczki Moniki i c.r. Sowów.                              

                                                                                                               

8.00. Msza św. w int. nauczycieli i dzieci i młodzieży kończących rok szkolny

                                                                                                               

18.00. +Ryszard Grochowski (12 rocz.) i jego rodziców.                         

18.00. +Anna, Edward i Andrzej Wyszogrodzcy.                                  

                                                                                                               

SOBOTA –  23.VI.                                                   

6.30. Dziękczynna za 56 lat małżeństwa Emilii i Franciszka Kacpurów, i o Boże błog. na dalsze lata.

6.30. +Jadwiga, Czesław i Jaś Tomaszewscy, Kazimiera i Henryk Wardaszka.        

6.30. Halina Wityńska (7 dz.)                                                                  

                                                                                                               

16.30. Ślub: Aleksandra Jarnicka – Jarosław Kwiatkowski                  

                                                                                                               

18.00. Ślub: Justyna Brojek – Mariusz Fabijański                                 

                                                                                                               

NIEDZIELA – 24.VI.                                                 

7.00. +Krystyna Malanka – od dzieci i męża.                                             

7.00. +Helena Grodzka (3 rocz.), Jan Grodzki (18 rocz.), Marianna Ławrosiewicz.       

                                                                                                               

9.00. +Teresa Kolosek i Eugeniusz.                                                       

9.00. +Helena, Jan i Piotr Grabowscy                                                    

                                                                                                               

10.30. Chrzty                                                                                        

                                                                                                               

12.00. +Ryszard Kukwa, c.r. Kukwów i Brzostków                              

12.00. +Piotr, Antonina i Anna Lipka, c.r. Lipków.                              

                                                                                                               

15.00. +Jan Paszczyk, Tadeusz Kotowski.                                            

15.00. +Jan Trzaska                                                                               

                                                                                                               

18.00. +Tadeusz i Genowefa Kwiatkowscy i ich rodziców.                   

18.00. +Wanda Polak (2 rocz.), Władysław Polak, c.r. Polaków i Doncerów.    

Źródła wiary

Media katolickie

 

...