Intencje Mszy św.

Intencje Mszy św. 20.- 27.V.2018

NIEDZIELA – 20. V.   

7.00. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg)   

7.00. +Krystyna Bodzon       

                       

9.00. +Władysława i Kazimierz Grabowscy      

9.00. +Sławomir Gomolisek  

                       

10.30. Chrzty     

                       

12.00. Pierwsza Komunia – klasy III. C, D, E.  

                       

15.00. Dziękczynna za 70 lat życia Jadwigi.      

15.00. +Stanisława Pietrzykowska (1 rocz.) i Antoni Pietrzykowski.       

                       

18.00. +Leokadia Nowakowska     

18.00. +Jan Majewski (20 rocz.)       

                  

PONIEDZIAŁEK – 21. V.   

6.30. O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Damiana.        

6.30. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg)   

6.30. +Jan Czesław i Tadeusz Fabijańscy.         

                       

18.00. +Rozalia Grabowska  

18.00. +Stanisław Kaczmarczyk     

                 

WTOREK – 22. V.     

6.30. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg.)  

6.30. +Krystyna Malanka – od rodz. Przychodzkich

6.30. +Czesław Pisarkiewicz (30 dz.)

6.30. +Wojciech Ciesielski (7 dz.)     

                       

18.00. +Halina Bekier  

18.00. +Jan Dudziński

 

ŚRODA – 23. V.  

6.30.  Dziękczynna za 30 lat życia Lubańskiego Bartłomieja i o Boże błog. na dalsze lata.

6.30. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg)   

6.30. +Alicja Każuch (30 dz.)  

                       

18.00. Dziękczynna za dotychczasowe łaski i o Boże błog. na dalsze lata dla Hanny i Leona.

18.00. +Ryszard Kalata.       

                 

CZWARTEK – 24. V. 

6.30. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg)   

6.30. +Marianna i Kazimierz Polkowscy, Sabina Nowicka. 

6.30. +Halina – Anna Nowacka (30 dz.)    

                       

18.00. +Stanisław Jasionek i Henryka Kacpura

18.00. +Henryka  i Antoni Grądzcy

                  

PIĄTEK – 25. V. 

6.30. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg)   

6.30. +Marek Minota (2 rocz.) 

6.30. +Genowefa Gumkowska (30 dz.)      

6.30. +Zygmunt Kacpura (4 rocz.)    

                 

18.00. +Parafiańczyk Marianna, Kazimierz, Kazimiera i Eugeniusz Mikołajczyk      

18.00. +Zdzisław, Maria i Tadeusz Mirkowicz. 

                  

SOBOTA –  26. V.     

6.30. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg)   

6.30. +Jadwiga, Czesław i Jaś Tomaszewscy, Kazimiera i Henryk Wardaszka.        

6.30. +Jadwiga Harchut        

                  

16.30. Ślub: Paweł Indyka – Marlena Kobus.   

                  

18.00. +Teresa Błaszczak – od córki Doroty, syna Huberta z okazji dnia matki.    

18.00. +Marianna Zaniewska.        

                  

NIEDZIELA – 27. V.   

7.00. +Marcin – Jakub Kuczyński (greg)   

7.00. +Witold Paluch, c.r. Paluchów.       

7.00. +Lucyna i  Bolesław  Bednarczyk   

                 

9.00. +Janina i Ludwik Siulkowscy

9.00. +Jan Kozik

                 

10.30. Chrzty     

                 

12.00. Dziękczynna za 18 lat życia i o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wiktorii Gniazdowskiej.        

15.00. +Iwona Zarodkiewicz, c.r. Kubickich, Antoni, Janina i Waldemar Szulborscy.       

                  

18.00. +Marianna Paszczyk. 

18.00. +Irena (16 rocz.) i Wiktor Stec. Dusze w czyśćcu cierpiące.  

                  

              

        

Źródła wiary

Media katolickie

 

...