Wyszukiwarka

Rzymskokatolicka Parafia
pw. Chrystusa Dobrego Pasterza
w Ostrowi Mazowieckiej
ul. Pasterska 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kancelaria Parafialna czynna od poniedziałku do soboty: 8.00 - 9.00 i 16.00 - 18.00
Ks. dyżurny: 29 745 64 59; 797 581 565
Ks. proboszcz: 29 745 38 11
www.pasterz.ostrow-maz.pl
e-mail: ostrow.chdp@diecezja.lomza.pl

Nr konta parafialnego:
BS Ostrów Mazowiecka 77 8923 0008 0024 6583 2000 0001

Poradnia rodzinna w domu katechetycznym, umawiamy się na telefon

 

Intencje Mszy św.

Intencje Mszy Świętych

                            odprawianych w dniach: 2.08. – 9.08.2020r.

      2.08. Niedziela:
7.00 + Józef, Genowefa, zm. z r. Ambroziaków i Zuzanna Kowalska

9.00 + Paweł Wiśniewski (od r. Andryszczyków)
9.00 + Marianna, Stanisław, Eugeniusz, Halina i Janina Brzostek

10.30

12.00 + Halina Polak (12r.śm.) i zm. z r. Polaków i Kacprzyckich

18.00 + Zofia i Stefan Reluga

      3.08. Poniedziałek:
6.30 + Irena Wagner

7.00 + Henryk i Jerzy Figaj
7.00 + Irena Grzyb (30dz. po śm.)

18.00 + Ryszard, zm. z r. Wagnerów i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Michał Płotczyk (od kolegów i przyjaciół ze szkoły średniej)

     4.08. Wtorek:
6.30 + Teresa Kędzierska (1r.śm.)
6.30 + Irena Wagner

7.00 + Stanisław Minota (od brata Czesława z rodziną)
7.00 + Zenon Sutkowski i Anna Gębka

17.30 Naboż. Drogi Krzyżowej Grupy AA

18.00 + Lucjan i Marianna Jutrzenka i zm. z r. Jutrzenków

     5.08. Środa:
6.30 + Irena Wagner
6.30 + Michał Płotczyk (7dz. po śm.)

7.00 + Stanisław Minota (od brata Antoniego)
7.00 + Andrzej Dziurda (1r.śm.)

18.00 + Adam Pielach (od rodz. Kuraków)
18.00 + Sabina Kaczmarczyk (6r.śm.), ks. Eugeniusz Chyliński i zm. z r. Chilińskich

     6.08. Czwartek:
6.30 + Irena Wagner
6.30 O łaskę nawrócenia męża, syna i wnuków

7.00 + Piotr-Marek Zielepucha

18.00 + Dariusz Florczak i zm. z r. Florczaków

     7.08. Piątek:
6.30 + Halina Matusik

7.00 + Czesław Wyszyński (2r.śm.)
7.00 O Boże bł. i wszelkie łaski dla p. Elżbiety Kacprzyckiej

18.00 + Zygmunt Duda
18.00 + Irena Kłębek (7dz. po śm.)

     8.08. Sobota:
6.30 + Stanisław Minota (od brata Antoniego)

7.00 + Kazimiera Pędzich (od wnuczek)
7.00 + Adam_Mirosław Pielach (7dz. po śm.)

16.30 ślub: Aleksandra – Mariusz

18.00 O zdrowie i Boże bł. dla Magdaleny i Grzegorza

      9.08. Niedziela:
7.00 + Witold Paluch (9r.śm.)

9.00 + Janina, Wawrzyniec, Leokadia, Jan i Leszek
9.00 + Józef, Jan, Grzegorz, Walenty i Antonina Brzostek, Stanisław i Marianna
Malanka

10.30 Chrzty:

12.00 O zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla członków K.R. św. s. Faustyny

18.00 + Józef Spinek(14r.śm.), zm. z r. Spinków, Stankiewiczów, Teresa Pałubińska i
Mirosław Biernacki

 

Źródła wiary

...

Media katolickie